full screen background image

Raamat: A5 formaat (210 x 148 mm)

Roosa

Roosa

Helesinine

Helesinine

Heleroheline

Heleroheline

Kollane

Kollane

Sinu lapse raamat luuakse automaatselt Sinu üles laetud piltidest ja lisatud kirjeldustest. Raamatule saad ise valida pealkirja ja värvilahenduse. Omalt poolt lisame raamatusse kauneid tsitaate, luuletusi ja joonistame lapse kasvamise graafikuid, mis saavad koos lapse piltide ja infoga kenaks tervikuks. Raamat kujuneb ligikaudu 100 lehekülje paksuseks ning on köidetud kõvade kaante vahele.

Hind

price tag

Sõltumata raamatu värvivalikust ja lehtede arvust on ühe raamatu hind 49.89€. Transport tellijani on tasuta.

Tellimine

Raamatu tellimiseks tuleb www.beebialbum.ee veebikeskonda kasutajaks registreerida (kasutustingimused). Veebikeskkonda sisse logides saab hakata täitma lapse ja tema vanemate kohta käivaid andmeid ning lisada pilte iga peatüki kohta: lapse ootus, sünd ning lapse esimesed 12 kuud.

Kui raamatu tellimiseks on kõik eeldused täidetud (kõikide alajaotuste pildilahtrid on täidetud, lapse ja tema vanemate info on sisestatud ning raamatule on valitud kaanepilt), siis aktiveerub sisselogitud kasutaja pealehel raamatu tellimise nupp.

Raamatu tellimise vormil on kasutajal võimalik valida raamatule sobiv pealkiri, värvistiil ning soovitud eksemplaride arv.

Kui valikud on tehtud ja kontaktandmed sisestatud, saate edastada tellimuse, mille järel saadetakse Teile e-mailile arve. Arve tasumiseks on aega 14 päeva. NB! Arve tasumisel palun lisage selgituse lahtrisse arve number!

Pärast arve tasumist saadame raamatu trükikotta trükkimisele ning valmis raamat jõuab Teieni järgneva kahe nädala jooksul.